بلاگ

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

Image result for ‫چگونه جای زخم‌ها را از بین ببریم‬‎صورتی پر از آثار ناشی از جای جوش، یکی از اتفاقات بسیار آزاردهنده برای آقایان و بخصوص خانم‌های جوان محسوب می‌شود.داشتن چنین پوستی، تاثیر زیادی در کاهش اعتماد به نفس هر جوانی خواهد داشت. این اثرات روانی منفی به حدی آزاردهنده است که بسیاری از افراد حاضرند برای رفع جای جوش‌ها به خصوص در ناحیه صورت، تن به روش‌های سخت و پرهزینه بدهند تا شاید رویای داشتن پوستی صاف و زیبا را به واقعیت تبدیل کنند. با توجه به اهمیت موضوع آفتاب یزد در این باره با دکتر بابک ساعدی ، فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت و استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت وگو کرده است .

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

Image result for fat injection

چهره یکی از شاخص‌ترین ویژگی‌های هر فرد است که متاسفانه همگام با افزایش سن، چروک و خطوط ظریف، لک‌های پیری و دیگر نشانه‌های گذر عمر زیبایی آن را خدشه‌دار می‌سازد و گرد و غبار پیری را بر چهره می‌نشاند. جوان سازی پوست صورت بخصوص برای خانم‌هایی که سن شان بالاتر می‌رود یکی از لازم ترین چیزها برای داشتن ظاهری زیبا و جذاب است. حال آفتاب یزد در این‌باره با دکتر بابک ساعدی، استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی تهران، فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت،گفت‌وگو کرده که در ادامه می‌خوانید:

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
آفتاب یزد در گفت و گو با فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت بررسی کرد
چطور گرفتگی بینی را برطرف کنیم؟nasal obstruction
 گرفتگی بینی یکی از مشکلات مهم در سلامت افراد جامعه است که می‌تواند باعث اذیت افراد شود و اجازه نفس کشیدن را نیز به فرد نخواهد داد.متاسفانه به دلیل شیوع زیاد این مشکل و تدریجی بودن عوارض ناشی از آن، این موضوع کمتر در کانون توجه بیماران قرار می‌گیرد و در بسیاری از موارد تا زمانی که عوارض و درد ایجاد نکرده باشد، موجب مراجعه به پزشک نمی شود.آفتاب یزد با توجه به اهمیت موضوع
در این باره با دکتر بابک ساعدی، استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی تهران، فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت گفتگو کرده است

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
cleft nose 1
دکتر بابک ساعدی استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران وفلوشیپ جراحی پلاستیک صورت در گفت و گو با خبرنگار اخبار پزشکی، اظهار کرد
معمولا شکاف لب و کام مادرزادی اگر درمان نشود، در بزرگسالی به صورت بدشکلی بینی و یا قرینه نبودن سوراخ های بینی بروز می کند که باتوجه به شدت اولیه مشکل، درجه درگیری بینی هم متفاوت است یعنی هرچه درگیری لب ها بیشتر باشد، درگیری در بینی هم بیشتر خواهد شد. وی با بیان اینکه بهتر است ترمیم شکاف لب و بینی در ابتدای تولد انجام شود،

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 سه‌شنبه 13 شهریور 1397 - 04:01
nasal dryness
 

یک متخصص گوش، حلق و بینی بیان کرد: ابتلا به عفونت باکتریایی، انجام جراحی زیبایی غیرعلمی، مصرف برخی دارو و انجام رادیوتراپی، از علل اصلی خشکی بینی است.

 

بابک ساعدی در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه اجتماعی خبرگزاری آنا درباره علل خشکی بینی، گفت: افرادی که به رینیت آتروفیک یا التهاب مخاط بینی مبتلا هستند، دچار علائم خشکی بینی شامل گرفتگی بینی، احساس بوی بد درون بینی، افزایش ترشحات غلیظ بینی یا خشک‌شدن ترشحات بینی می‌شوند.

وی با بیان اینکه عامل این بیماری یک عفونت باکتریایی است، افزود: افرادی که دچار این بیماری می‌شوند، باید تحت نظر پزشک آنتی‌بیوتیک مصرف کنند.

متخصص گوش، حلق و بینی با بیان اینکه امروز انجام جراحی‌های زیبایی بینی توسط افراد غیرمتخصص نیز موجب بروز خشکی بینی می‌شود، اظهار کرد: متأسفانه به‌دلیل انجام برخی جراحی‌های غیرعلمی و برداشت بیش از اندازه مخاط بینی، افراد دچار خشکی بینی و علائم آن می‌شوند؛ به‌همین دلیل به بیماران توصیه می‌شود، علاوه بر مراجعه به جراح باتجربه و مرتبط، از جراحی، انتظارِ واقع‌بینانه داشته باشند.