دکتر بابک ساعدی

دکتر بابک ساعدی فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک بینی و صورت از امریکا، و استاد(Professor) گوش وحلق وبینی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران میباشند.ایشان سالهای زیادی در زمینه جراحی بینی و جراحی پلاستیک صورت کارکرده اندوجهت تکمیل تجربیات خود دوره فوق تخصصی پلاستیک صورت را در دانشگاه استانفورد آمریکا گذرانده است.وی اکنون عضو رسمی آکادمی جراحان پلاستیک بینی و صورت اروپا میباشد . دانشگاه استانفورد از معتبر ترین دانشگاههای آمریکا می باشد و ایشان از معدود افرادی می باشند که دارای مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک بینی و صورت در آسیا می باشند.
 علاوه بر این ، دکتر ساعدی به عنوان یک محقق ونویسنده در بیمارستان امام خمینی (ره) فعالیت میکنند و مسئول آموزش تکنیک های جراحی به دانشجویان پزشکی رزیدنتها وفلوشیپها می باشند.ایشان کتاب ها و81 مقاله در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی بینی و جراحی پلاستیک صورت منتشر کرده اند.

فلوشیپ جراحی پلاستیک بینی و صورت

شما می توانید در مورد مشکلات و بیماریهای گوش و حلق و بینی با ایشان مشورت کنید.علاوه بر این ، اگر شما نیاز به هر گونه درمان جراحی یا غیر جراحی به ویژه در زمینه جراحی زیبایی بینی وسایر جراحیهای پلاستیک صورت دارید، با مشاوره با دکتر ساعدی به نتیجه مطلوب خواهید رسید. سایر خدمات ارائه شده توسط ایشان جراحی آندوسکوپی سینوس و جراحی در جهت رفع خر خر می باشد. همچنین شما می توانید از طریق این سایت برای دریافت اطلاعات اولیه در مورد برخی از جراحی ها و شرایط دریافت خدمات پزشکی دکتر ساعدی استفاده کنید.

مشاوره برای مشکلات و بیماریهای گوش و حلق و بینی

برای هر عمل جراحی، شما می توانید اطلاعات مفیدی در بخش "مراقبت های بعد ازعمل" برای دریافت نتایج بهت از عمل،بدست آورید.شما باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که هیچ چیزی جایگزین مشاوره با دکتر نمی شود، بنابراین اگر شما هرگونه مشکل یا سوالی دارید، لطفا سوالات خود را با دکتر ساعدی مطرح نمایید.
شما می توانید نتایج برخی از جراحی ها رادر بخش گالری عکس مشاهده کنید. آنها تنها برخی از نمونه ها هستند و شما قطعا میتوانید اطلاعات بیشتری را با مراجعه حضوری به مطب دکتر ساعدی دریافت کنید.
از طریق وب سایت می توانید با دکتر ساعدی ارتباط برقرار کنید وبرای دریافت وقت ملاقات روی "تماس" کلیک کنید.

مراقبت های پس از عمل

با ما در تماس باشید